InformacjaInformacja: 795 533 700
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 20 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo

Moduł CI+ CAM NC+ 1 miesiąc START+ z Canal+

  • Chwilowy brak towaru
229,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 795 533 700 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

Moduł nc+/canal+ typu CI+ (niebieski) z szarą kartą Cayman w systemie Nagravision (tylko ten system będzie docelowo używany przez platformę w przyszłości)

Oferta z usługą „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem CAM CI+. Dostęp do ponad 150 kanałów, w tym ponad 90 w jakości HD na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy.

W ofercie moduł CAM CI+ z Pakietem Start+ na 1 miesiąc, na zasadach pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy. Przez pierwszy miesiąc także pełna oferta CANAL+ w rozdzielczości HD i dwóch kanałów w rozdzielczości UHD Museum 4K i Love Nature 4K

Moduł CAM CI+ umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI+. Umożliwia to korzystanie z oferty nc+ bez dedykowanego dekodera oraz bez dodatkowych kabli, co znacząco ogranicza ilość połączeń. Do nawigacji po ulubionych kanałach telewizyjnych wystarczy w tym przypadku jeden pilot - nie ma kolejnego od dekodera.

UWAGA - MODUŁ CI+

Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Przed kupnem usługi z modułem CI+, upewnij się że Twój telewizor będzie poprawnie współpracował z modułem CAM CI+.

Przed zakupem usługi z urządzeniem CAM CI+, upewnij się u sprzedawcy lub producenta Twojego telewizora, że ma on wbudowany tuner satelitarny i że będzie poprawnie współpracował z modułem CAM CI+.

UWAGA:

Po aktywacji usługi nie ma możliwości odstąpienia od zakupu.

Karta kodowa jest sparowana z modułem, z którym została dostarczona, tak więc nie będzie działać w innym dekoderze bądź module. Moduł z zestawu nie obsługuje innych kart.

Dwie opcje do wyboru po okresie jednego miesiąca:

  • pozostanie w ofercie "NC+ telewizja na kartę z pakietem Start+" z dostępem do 60-u kanałów w tym 20-u w jakości HD, na zasadach pre-paid (bez zobowiązań) w cenie od 19,99 zł/msc (przy jednorazowym doładowaniu na pięć miesięcy);
  • podpisanie umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych NC+, z opcjami Canal+ czy HBO, w cenie od 29,90 zł/msc.

Więcej szczegółów i aktywacja oferty - Biuro Obsługi Klienta tel. 22 430 7777. Aktualny wykaz kanałów i informacje o ofercie na stronie operatora NC+.

W zestawie:

  • niebieski moduł CI+
  • szara karta Cayman Canal+ z pakietem na 1msc.
  • przewodnik po ofercie
Logo
Telefon 795 533 700 lub 12 397 77 11 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon ul.Bukowa 5, 32-400 Myślenice
Przelewy24

© HeVeX - Cyfrowe Technologie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl