Promocja! GiGaBlue UHD TRIO COMBO 4K S2X + T2/C :: 499,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Towar dnia

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego hevex.pl

Dane sklepu:


Hevex - Jacek Radomski
ul.Bukowa 5
32-400 Myślenice
NIP 678-271-15-33
REGON: 120027724
BDO: 000422029

tel. 12 3977711 
kom. 795-533-700
e-mail: jacek@hevex.pl

konto bankowe: mBank
nr: 75 1140 2017 0000 4402 0440 3002

Strony transakcji:

Nabywcą może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych.
Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu hevex.pl

Zamówienia:

Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie hevex.pl
Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie i / lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin roboczych.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędne dane kontaktowe) w ciągu 5 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
W przypadku niektórych towarów mało popularnych zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 20% zaliczki.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy hevex.pl i Nabywcą umowy sprzedaży towaru.

Formy płatności:

Klient może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- przedpłatą na rachunek bankowy sklepu, poprzez szybkie płatności t-pay.pl lub przelewy24.pl
- przedpłatą na konto paypal
- przy odbiorze osobistym : należność pobiera sprzedawca lub wcześniej można dokonać przedpłaty

Z chwilą wpłynięcia na konto sklepu płatności, towar zostaje wysłany wraz z paragonem lub fakturą VAT.

Transport:

Na terenie całej Polski Koszty dostawy są zróżnicowane od formy płatności czy też wartości zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Nabywcę sposób określany podczas zamówienia.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
Czas realizacji zamówienia:

Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć (w indywidualnych przypadkach nawet do kilkudziesięciu dni), jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.

Paragony, faktury VAT:

Do każdego zakupionego w sklepie produktu jest dołączany paragon.
W przypadku, gdy adres dostawy znajduje się na terenie MYŚLENIC i okolic, wystarczy podać dane do faktury VAT w momencie składania zamówienia. Faktura zostanie wtedy dostarczona wraz z towarem.

Wydanie towaru:

Chwilą wydania towaru jest moment odebrania rzeczy z siedziby a w przypadku jego wysyłki powierzenie go przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). W przypadku naszego sklepu jest to firma kurierska w zależności od cech zamówionego sprzętu oraz dokonanego przez Państwa wyboru. Wysyłając towar do Państwa SKLEP zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).

Zwroty zamówionych produktów:

Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Z towaru zakupionego w naszym sklepie możecie Państwo zrezygnować bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia i dostarczenie jego w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy . Odstąpienie od umowy wolne jest od zapłaty jakiejkolwiek sumy, czyli odstępnego. Jednak zwracany towar nie może nosić śladów użycia . Razem ze zwracanym produktem należy przesłać kopię faktury. Jeżeli na fakturze znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą. Gwarantujemy zwrot ceny produktu w terminie 14 dni od chwili jego otrzymania, którą prześlemy przekazem pocztowym lub przelewem na Państwa konto. Koszt dostawy oraz zwrotu produktu nie jest zwracany przez sklep . Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Nie ma możliwości zwrotu aktywowanych przez klienta odbiorników telewizja na kartę i modułów CI telewizja na kartę. Zwrot jest możliwy tylko wówczas jeżeli produkt nie został aktywowany.


Zwroty:


Zwracany towar i dołączone do niego akcesoria nie mogą nosić śladów używania.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony, , bez naruszenia taśmy firmowej-plomby !


Reklamacje i gwarancja:

Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.
W przypadku awarii sprzętu należy po skontaktowaniu się z naszym serwisem odesłać do nas towar lub jeżeli sprzęt posiada gwarancję producenta należy się skontaktować z serwisem producenta.W przypadku gwaracji producenta za serwis odpowiada sam producent - gdy coś nam się popsuje, zgłaszamy się nie do sprzedawcy, a do oficjalnego punktu serwisowego. Najczęściej dotyczy to urządzeń pierwotnie zakupionych w Polsce lub z gwarancją międzynarodową.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku: zjawisk atmosferycznych i klimatycznych( np. Wyładowań atmosferycznych, wichur, gradobić, powodzi, pożarów, niskich i wysokich temperatur), uszkodzenia kart sieciowych i portów USB w wyniku przepięcia lub przeciążenia, nieprawidłowych warunków przechowywania i konserwacji, uszkodzeń mechanicznych lub zalania towarów cieczami, niewłaściwego zasilania, przeróbek, zmian konstrukcyjnych, nieumiejętnego programowania urządzenia i wymiany oprogramowania oraz bootloadera.


Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w systemach kodowania oraz certyfikatach nadawców.Postanowienia końcowe:

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Zawartość sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Informacje dotyczące sprzętu prezentowanego na stronie sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
Internetowy sklep hevex.pl nie wypożycza sprzętu do testowania i z tego powodu klient nie może odstąpić od umowy kupna. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Aktualna Data: 2020-09-30 04:12
© HeVeX - Cyfrowe Technologie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.